Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
913 postów 931 komentarzy

carcinka

carcinka - Reporterka. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

BIAŁYSTOK SIĘ ZMIENIA - materiały MSW

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czasy się zmieniają lecz język pozostał ten sam. Ile wydano kasy na tą marną propagandówkę, tego się pewnie nigdy nie dowiemy.

 

"Białystok się zmienia. Wraz ze zdecydowanymi działaniami policji, znikło przyzwolenie społeczne na rasizm w stolicy Podlasia. Jeszcze do niedawna tylko nieliczni zwracali uwagę na rasistowskie napisy, które coraz częściej pojawiały się na budynkach miasta. Od pewnego czasu ta sytuacja diametralnie się zmieniła."

 

"I muszę powiedzieć że w zasadzie wszyscy nam zadeklarowali, że czują się bezpiecznie" (policjantka o odczuciach obcokrajowców w Białymstoku).

"Aż 84% mieszkańców uznaje swoje miasto za wielokulturowe"

 

 

"Ludzie z grupy NORMALNY BIAŁYSTOK....nie chcą, aby stolica Podlasia kojarzyła się jednocześnie jako stolica nacjonalizmu, przyznają że władze angażują się w walce z rasistowskimi hasłami na budynkach".

 

Ostatnie relikty nacjonalizmu i katolstwa w Białystoku.

 

KOMENTARZE

  • Wspomnienia z Białegostoku
    Byłem w Białymstoku dwa lata temu. Wcześniej tamtędy tylko przejeżdżałem w drodze na Białoruś. To było jeszcze w okresie PRL. Przelotne i krótkotrwałe wrażenie, jakie zrobił na mnie Białystok, oceniam pozytywnie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej