Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
913 postów 931 komentarzy

carcinka

carcinka - Reporterka. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

BIAŁYSTOK SIĘ ZMIENIA - materiały MSW

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czasy się zmieniają lecz język pozostał ten sam. Ile wydano kasy na tą marną propagandówkę, tego się pewnie nigdy nie dowiemy.

 

"Białystok się zmienia. Wraz ze zdecydowanymi działaniami policji, znikło przyzwolenie społeczne na rasizm w stolicy Podlasia. Jeszcze do niedawna tylko nieliczni zwracali uwagę na rasistowskie napisy, które coraz częściej pojawiały się na budynkach miasta. Od pewnego czasu ta sytuacja diametralnie się zmieniła."

 

"I muszę powiedzieć że w zasadzie wszyscy nam zadeklarowali, że czują się bezpiecznie" (policjantka o odczuciach obcokrajowców w Białymstoku).

"Aż 84% mieszkańców uznaje swoje miasto za wielokulturowe"

 

 

"Ludzie z grupy NORMALNY BIAŁYSTOK....nie chcą, aby stolica Podlasia kojarzyła się jednocześnie jako stolica nacjonalizmu, przyznają że władze angażują się w walce z rasistowskimi hasłami na budynkach".

 

Ostatnie relikty nacjonalizmu i katolstwa w Białystoku.

 

KOMENTARZE

 • Wspomnienia z Białegostoku
  Byłem w Białymstoku dwa lata temu. Wcześniej tamtędy tylko przejeżdżałem w drodze na Białoruś. To było jeszcze w okresie PRL. Przelotne i krótkotrwałe wrażenie, jakie zrobił na mnie Białystok, oceniam pozytywnie.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  JEST ŻLE TO DOBŹE

  Ładnie to tak wyrzucać notkę z listy najnowszych, gdy ledwo co powstała? Przeprosiny Marx 8888 nie zostały przyjęte, bo nie było zadośćuczynienia (w momencie spostrzeżenia swojego błędu, jak i po nim). czytaj więcej

 • POLITYKA

  ROLNIK NIE SZUKA (już) ŻONY...

  ... bo ta pilnuje gospodarstwa, zresztą po co "ciągnąć drewno do lasu" (w filmiku). A bardziej poważnie, to posłuchajcie 5-ciu postulatów protestujących rolników. czytaj więcej

 • POLITYKA

  2 lata dla Senyszyn !

  Zgodnie z obietnicą dziś przedstawiam filmik z wczorajszej akcji składania zawiadomień o popełnieniu przestępstwa przez Joannę Senyszyn (PZPR, NSZZ "Solidarność", SLD). czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej