Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
913 postów 931 komentarzy

carcinka

carcinka - Reporterka. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

Czy Adam Czeczetkowicz dostanie staż w Gazecie Wyborczej?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziś o 12.30 zapadł wyrok w sprawie Adama Czeczetkowicza....

 

Do Białegostoku tym razem nie pojechałam ze swoją kamerą. Podróż w dwie strony plus posiłek to ok. 200 zł, a stacje telewizyjne nie biją się o taki materiał. Tak więc zostaje rozmowa telefoniczna po ogłoszeniu wyroku, a ten brzmi następująco:

 

40 godzin miesięcznie prac społecznych przez 18 miesięcy

 

Filmy z dnia dzisiejszego zamieszczam dzięki uprzejmości niezależnych mediów Podlasia.  http://www.niezaleznemediapodlasia.pl

 


 

Tym samym nie spełniły się przepowiednie dr. Sendeckiego i Adam Czeczetkowcz nie ma okazji skorzystać z jego dobrych rad:

Adam pójdzie siedzieć (niestety, Adamie ale tak bedzie) i to jest oczywiste dla kogoś kto zna realia judeo-polonii. Stawiam carskie ruble przeciwko miedziakom, że tak będzie. Jednak to akurat sprawie polskiej nie zaszkodzi, lecz pomoże, bo Adam jest osobą mocną i z więzienia wyjdzie jeszcze mocniejszy, poduczy się języków obcych, pochodzi na siłownię i zmężnieje, wykształci się na lidera narodowego AUTENTYCZNEGO.
Chyba, że go zamordują "nieznani sprawcy". Służby Antypolskie (SA) musiały go zabić, aby nie dopuścić do rozwoju autentycznego polksiego ruchu oporu.
Jeśli go Wrogowie Polski nie zabija - będą usiłowali go kupić, sprowokować do jakiegoś przestępstwa, albo zarazić AIDS-em, lub wirusowym zapaleniem wątroby powodującym raka. Żeby NIE POWSTAŁA Polska wokół Adama Czeczetkowicza i idei TELEWIZJI NARODOWEJ.
Adamie, przed pójściem na rozprawę zrób test na AIDS i WZW-C. Bo później powiedzą, że się przed więzieniem zaraziłeś.
A my co? A my się pomódlmy w intencji narodowego bohatera i podziękujmy Bogu, że go znamy. Bo to znaczy - że dostąpiliśmy wielkiej łaski. Jak ci, którzy znali Maksymiliana Marię Kolbe i Eligiusza Niewiadomskiego.
A wrogowie Polski dręczący Czeczetkowicza - zginą jak Ci, którzy walczyli z Kolbem i Niewiadomskim.
+ Amen!

carcinka.neon24.pl/post/119525,bloger-adam-czeczetkowicz-w-procesie-o-rasizm#comment_1124661

 

Jeśli Adam Czeczetkowicz nie okaże się "społeczny" czeka go rok odsiadki. Tak czy inaczej prawnicy Pana Adama szykują wniosek o kasację. Jak to nie pomoże, sprawa trafi do Strasburga...

 

 

W kontekście ww. prac społecznych zasadnym wydaje się pytanie czy Gazeta Wyborcza szykuje staż dla Adama Czeczetkowicza, w ramach którego ów mógłby zostać wyedukowany na prawdziwego obywatela Białegostoku: propagującego burmistrzów "spadochroniarzy", małżeństwa i konkubinaty Polek (i Polaków, nie bądźmy tacy zacofani) z kolorowymi przybyszami z Azji i Afryki, a nade wszystko kupującego Gazetę Wyborczą (dla siebie czy dla swojego kota lub psa, nieważne).

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • praca społeczna
  oczyszczanie miasta i internetu z koszernej propagandy, masońskich, lumpenliberalnych i syjonistycznych, antypolskich i kosmopolitycznych haseł itp.. syfilisu, zgłaszam się na ochotnika
  brawo Adam! cdn.. Walka trwa!
 • KOMITET OBRONY REPRESJONOWANYCH PRZEZ WASP-ÓW
  Adama należy bronić. Oto - dlaczego jego sprawa jest taka ważna. Na miarę Drzymały i Dzieci Wrześnieńskich, albo procesów Mahatmy Gandhiego.
  WASP-owscy Chazarzy chcą nam tu zrobić drugą Palestynę i prowokacja "na ciapatego" to jest sondaż, czy się da łatwo Polakom wejść i nasrać na głowę? Czeczetkowicz pokazał, że się łatwo nie damy, że Wrogom będziemy utrudniać kolejny rozbiór Polski.
  To, że Adam nie poszedł siedzieć, ale będzie upokarzany comiesięczną pracą na rzecz WASP-ostwa jest dla nas szansą, że informacja o naszych ciemiężcach rozejdzie się wśród społeczeństwa. Będziemy informowali, jaką pracę wykonuje, jak jest upokarzany, kto go upokarza, za ile - etc. Będziemy organizowali spotkania, wykłady, będziemy interweniowali u generała Ojców Redemptorystów, żeby się temat pojawił w serwisach Radio Maryja i TV Trwam, wyegzekwujemy od proboszczów, żeby o ekonomicznym zmuszaniu katolików w Polsce do emigracji, antykoncepcji i aborcji mówili w kazaniach.
  Taka czeka nas praca.
  Gdyby ktoś był zainteresowany - proszę o kontakt ze mną, lub z Adamem.
 • @Eugeniusz Sendecki 11:06:24
  Do tego wyroku pasują słowa hitlera (1936 r) wypowiedziane do prawników : " nie wierzę w prawo - wierzę w sprawiedliwość ! "

  Adam powinien odwołać się od tego wyroku ! Tymczasem prace upokarzające które będzie musiał wykonać by być widocznym powinien mieć odpowiednie "umundurowanie" by się odróżniać od zwykłych przestępców. Jeśli Adam się zgodzi to zafunduję jemu specjalną koszulkę z napisem np. :
  "40 godzin / 18 miesięcy za WOLNOŚĆ SŁOWA"

  Pozdrawiam serdecznie !
 • Praca adamowa :)
  Jest też tego plus, bo ostatnimi czasy pracą się chyba nie zhańbił ... Wyjdzie mu na zdrowie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej