Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
913 postów 931 komentarzy

carcinka

carcinka - Reporterka. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

Adam Czeczetkowicz wciąż na wolności

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zapraszam do obejrzenia materiału Carcinka Studio z Sądu Okręgowego w Białymstoku. Czy można dostać 2 lata za "ciapatego"? W POlsce wszystko jest możliwe.

 

Rozprawa w sądzie w Białymstoku odbyła się w trybie niejawnym - wszyscy zostali wyproszeni. Wyproszony z sali został też poinformowany przez sąd o terminie rozprawy Andrzej Pochylski z Opcji Społecznej. Jak widać na materiale filmowym czuł się "zrobiony w konia" - niesłusznie. Poinformowanie, to co innego niż zawezwanie.

 

Można się zastanawiać czemu w sądzie pierwszej instancji kamery (Polsaty, TVN-y, dziennikarze GW, itp.) mogły być na sali, a teraz nie. To proste, musiała być zgoda strony pokrzywdzonej, ale wtedy potrzebny był rozgłos propagandowy i zgoda była. Dziś zgody strony pokrzywdzonej nie było, był tylko oskarżyciel. Nie ma tak, że brak sprzeciwu oznacza zgodę, prawo w tym temacie jest jasne:

 

Art. 359. Niejawna jest rozprawa, która dotyczy:

1) wniosku prokuratora o umorzenie postępowania z powodu niepoczytalności sprawcy i zastosowanie środka zabezpieczającego,  

2) sprawy o pomówienie lub znieważenie; na wniosek pokrzywdzonego rozprawa odbywa się jednak jawnie.  

 

Obrońca Adama Czeczetkowicza mecenas Listwan - Lewińska nie chciała komentować przebiegu rozprawy. Komentarz będzie po ogłoszeniu wyroku.

 

 

Ogłoszenie wyroku odbędzie się 5 marca o godz. 12,30 w tej samej sali co odbywało się sądzenie. Ogłoszenia wyroków zawsze sa jawne.

Wyroki zawsze ogłaszane są jawnie, ale jeżeli jawność rozprawy wyłączono w całości lub w części, przytoczenie powodów wyroku może nastąpić również z wyłączeniem jawności w całości lub w części - art. 364§2 k.p.k.

 

Jeden z komentatorów zastanawiał się nad zbiórką pieniędzy na obrożę elektroniczną dla Pana Adama na wypadek odsiadki. Wg. posiadanych informacji obroża jest darmowa, a o odbycie kary pozbawienia wolności w domu można wnioskować, gdy wyrok jest niższy niż rok (oskarżyciel żąda 2 lat). Wniosek taki jest rozpatrywany stosunkowo szybko i być może Adam Czeczetkowicz nie trafiłby w ogóle do więzienia (na które też się czeka).

 

Czy potoczy się tak czy inaczej zwycięży, jak prawie zawsze przez ostatnie 25 lat, Gazeta Wyborcza. Adam Czeczetkowicz (i jemu podobni) prawdopodobnie długo bedzie się zastanawiał zanim cokolwiek powie publicznie. I o to właśnie w tym wszystkim chodzi, byśmy bali się mówić  publicznie i wprost o tym, o czym myślimy.

 

KOMENTARZE

 • @Carcinka
  To ma sie nazywac demekracja , niezle jaja .Szkoda tylko czlowieka ,ktory dostal sie w jej tryby .Pozdrawiam I 5*.
 • @aliali 23:28:08
  Przeciez wszyscy o tym tu wiemy , wiesz kto nas wciaga do wojny domowej na Ukrainie ?. Ano ci sami . Pzdr.
 • @partyzant 23:57:02
  P.W. Pozdrawiam.
 • --------- na wpędzanie w kłopoty ........
  -- bliska znajomość z Panem E.S . --sprawdzcie ! KTO ! i od kiedy !.
 • święte słowa Adama
  ta rozprawa jest bez sensu
  jeden wielki urzędniczy polsko-hinduski bełkot
  nurzący i jałowy
 • Słowo ciapaty kojarzy się pewnie togowcom z powstaniem!!!
  Oczywiście z powstaniem sipajów!!!
  Sipaje to zjadacze ciapatego ciasta (odmiana chleba u Hindusów), którzy
  zbuntowali się brytyjskim kolonizatorom z powodu zmuszania ich do używania tłuszczów ze zwierząt, które oni uważali za święte bóstwa.

  Kolega Adam Czeczetkowicz ma rację, iż uważa, że ciapaci na swoje szatańskie wyznania, na iluzje, w których żyją z powodu idolatrii są niebezpieczni.

  W KOŃCU JAK ZACZĘLI MORDOWAĆ TO BEZ OPAMIĘTANIA!!!

  MORDOWALI DZIECI I GWAŁCILI ZBIOROWO KOBIETY A POTEM JE PIEKLI NA OGNIU I RYTUALNIE KONSUMOWALI - jak podawali europejscy świadkowie, którym udało się przeżyć rewoltę.

  CZY SĄD W OGÓLE CZYTAŁ KIEDYŚ PROF. F. KONECZNEGO I CZY ROZUMIE, ŻE JEDYNE WOJNY, KTÓRE WYBUCHAJĄ MAJĄ WYMIAR WOJEN CYWILIZACYJNYCH ?

  A może Polacy, którzy wypędzili z Polski zdradzieckich przybłędów i sekciarzy, którzy najeźdźcom otwierali bramy polskich miast i tępili katolicki Naród Polski w czasie potopu szweckiego, to jacyś nietolerancyjni rasiści ???

  JEŚLI TAK, TO ZNACZY, ŻE TEN ACYWILIZACYJNY I TĘPY SĄD MOŻE KAŻDEGO SKAZAĆ ZA POLSKOŚĆ A NAWET ZA CZYTANIE POLSKICH KSIĄŻEK!!!!


  Sowieci do Sowietów!!!

  Ciapaci do Indii do krowy się modlić i robić ogniska ze świętych krowich placów!!!

  Białystok dla Polaków !!!!

  Zdaniem O. Prof. Józefa I.M. Bocheńskiego OP„...polski katolicyzm powinien odrzucić zarówno Maritainowską koncepcję państwa liberalnego, jak neopogańską koncepcję państwa totalnego, atoli jednak opowiedzieć się za państwem "jednokierunkowym", tzn. takim, w którym "uobecnia się określony ideał narodowy i katolicki". Polska "nie może być pojmowana jako wspólny dach dla komunistów, hitlerowców i tym podobnych. Polska ma określoną misję katolicką, tę misję spełnić ma naród polski, w imię tej misji naród polski rządzi Polską, nie inni. Tamci mogą być tolerowani, o ile nie szkodzą. Nic więcej".

  GWIAZDA ŚMIERCI SZKODZI POLSCE!!!!

  BARDZO!!!
 • A co z ciapatymi, którym by się zachciało szerzyć kult do bogini Kali?
  Kali (dewanagari काली, trl. Kālī, dosł. rodzaj żeński pojęcia "czas" trl. Kālā ,zwana również Maha Kali, trl. Mahā-Kālī) – hinduska bogini czasu i śmierci, pogromczyni demonów i sił zła. Jedna z czterech głównych postaci Śakti, żony Śiwy.
  Gniew Kali wierni uśmierzają ofiarami ze zwierząt i darem ich krwi. Wzmiankowane są również ofiary ludzkie i samoofiarowanie (nawet samodekapitacja)[5].
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Kali

  Mamy ich tolerować i ich satanistyczne obrzędy? W końcu przy tolerancji to można na łeb dostać!!!!

  Jak ciapaty zostanie obywatelem Białegostoku i zacznie składać ofiary z ludzi do bogini Kali i jeszcze prowadzić święte krowy ulicami miasta, to wszystko będzie na Polaków i ich śmieszną tolerancję wymuszoną przez mongołohunów zwanych talmudystami!!!! Wtedy będą mówić, że ośmieszamy swoją tolerancją Europę i jesteśmy groźni dla bezpieczeństwa UE ;)

  DZIWIĘ SIĘ TEMU, ŻE TŁUMY NIE PRZYSZŁY DO SĄDU ROZPĘDZIĆ TĄ BANDĘ W TOGACH I ZAGNAĆ ICH DO ZBIERANIA PUSZEK I KIEPÓW W PARKACH. Jaki idiota mógł takie oskarżenie sformułować i jaki idiota mógł
  w sądzie przyjąć na wokandę taką sprawę!!!!

  OBY SIĘ POŚLIZGNĘLI NA KROWICH PLACKACH I ROZTRZASKALI SWOJE DURNE ŁBY O ASFALT!!!


  A może sąd zacznie sam sypiać w łożu ze żmijami, z pytonem, ze skorpionami, etc. ???? CZY RACZEJ SĄD ZAMIERZA SIĘ ZAMKNĄĆ W SWOIM LUKSUSOWYM GETTO ????

  Nie można innych zmuszać na niebezpieczeństwa a samemu żyć za szpalerami uzbrojonej policji!!!!
 • Cel dżihadu - Rzym
  Zachód nie może wygrać nadchodzącej wojny z gęsto utkaną i coraz bardziej radykalną międzynarodową siecią dżihadu, która zwraca się ku sercu cywilizacji chrześcijańskiej – Rzymowi. Dlaczego? Bo sam siebie nienawidzi.

  W ostatnich miesiącach Zachód „odkrył” problem istnienia islamu. Zaniepokoił się nawet Eugenio Scalfari patriarcha radykalnego progresywizmu i uprzywilejowany partner rozmów papieża Franciszka, stwierdzając, że oto właśnie zachodni świat stoi przed wojną religii i przeciwstawnych cywilizacji („La Repubblica”, 24 sierpnia 2014).

  Jak w każdej wojnie, tak i w tej – zwycięży silniejszy. Ale jak uczą wszyscy wielcy stratedzy, siła wojownika leży przede wszystkim w jego nastawieniu psychicznym i moralnym, które rodzi się z uzasadnionej miłości do określonej sprawy, jak również z nienawiści żywionej do wroga...

  Roberto de Mattei

  http://www.pch24.pl/cel-dzihadu---rzym,33104,pch.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej