Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
913 postów 931 komentarzy

carcinka

carcinka - Reporterka. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

KAMIL STOCH PODWÓJNYM MISTRZEM OLIMPIJSKIM !!! (WYNIKI)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy można już powiedzieć, że Kamil Stoch więcej osiągnął w skokach od Adama Małysza?

 

 

 

Kompletne wyniki. 1,3 punktu przewagi nad Japończykiem

 

Pierwsza seria

 

 Są duże szanse na czwarty złoty medal w Soczi !

 

KOMENTARZE

 • To może tylko cieszyć, jednak mówienie o tym, że Stoch osiągnął więcej od Małysza
  jest z zasady błędem. Zasługą Małysza nie są jego zwycięstwa, nie medale a to, że dziś mamy Stocha, Ziobro, Kota... mamy drużynę.
  Wspaniałym sportowcem jest Justyna, by i ona doczekała się swych sportowych dzieci.

  Moje zdanie jest jedno, przestańmy wreszcie inwestować w kopaczy, nie potrafią, to zainwestujmy w inne sporty, w te które dają szansę na to, byśmy się cieszyli jak dziś.
 • @Zawisza Niebieski 22:29:19
  a gdybyśmy nie mieli Małysza, Kowalczyk, Stocha ...

  Gdybyśmy nie "inwestowali" w sukcesy sportowców ...

  To czy Polska byłaby lepszym czy gorszym państwem ?

  Czy ludziom "żyłoby się dostatniej" ?

  Jakie korzyści mieli mieszkańcy NRD i ZSRR z tego, że ich sportowcy osiągali największe światpwe sukcesy, potem już nigdy nie powtórzone przez żadne inne państwa ?

  Czy mieszkańcy Liechtensteinu chodzą na codzień zasmuceni, że ich państewko nie jest medalową potęgą na igrzyskach ?

  Ja rozumiem radość z tego, że "rodak zdobył medal", ale czy nie przesadzamy robiąc z tego cel sam w sobie ?
 • @Ultima Thule 22:41:10
  Czy gdy mówimy o Brazylii, jako człowiek z odległego kraju, ma pan przed oczyma faktyczna biedę i grasujących w nocy po niektórych miasteczkach
  kanibali (fakt) czy może piłkę nożną i ich osiągnięcia?

  Sport jest wizytówką każdego narodu, jednak to od władz i świadomości obywateli zależy jak tą wizytówkę kraju wykorzystają.
 • @Ultima Thule 22:41:10
  Ja to trochę inaczej widzę, jeśli mamy 1 mistrza, to za nim mamy 50 ćwiczących na seria w klubach, ale 10'000 takich, co ćwiczą już tylko dla przyjemności, a ćwiczenia to zdrowie. Ja pamietam, jak za Fibaka kupiłem sobie rakietę tenisową i tak na podwórku, przy ścianie bloku ćwiczyłem, grałem z kolegami. Nigdy do klubu się nie zapisałem, ale jednak.
  Lepiej gdy dzieciaki coś dla zabawy ćwiczą, niż mają siedzieć przed komputerem lub też z kolegami bez celu się włóczyć.
 • @Zawisza Niebieski 00:44:36
  Moja struktura psychiczna w swej prostocie przypomina budowę cepa.
  UT natomiast to zwykły drąg z którego jednej strony wisi kasa, a drugiej bat do popędzania niewolników. Stąd jego poglądy na życie. Ale spoko - dojrzeje z czasem i nabieraniem doświadczeń życiowych do ich zmiany.
  Musi wpierw od życia trochę po dupie dostać. Będą z niego jeszcze ludzie.
 • @zadziwiony 09:33:27
  O ile w dużych miastach młodzież ma jeszcze coś do roboty, w tyle w małych miejscowościach niewiele jest do robienia. O ile mało ambitnym wystarczy piwo i dyskoteka w sobotę o tyle dla bardziej ambitnych właśnie sport może być wspaniałą propozycją. Trzeba chylić czoła przed tymi, którzy mając wszędzie pod górkę potrafią sprostać tym, którym rozkłada się czerwone dywany do kariery, jak Norwegom w biegach, gdzie zawody ustala się pod konkretnych sportowców, a astmatyk może być sportowcem nie tylko na paraolimpiadzie.
 • GOMENASAI ...
  Wszyscy macie po trochę rację. Ale to jest portal dla ludzi, którzy powinni się trochę głębiej pochylić nad funkcjonowaniem tego świata.

  Oczywiście, że są też korzyści z sukcesów sportowych, ale niech NRD i ZSRR (a dzisiaj np. Chiny) będą dla nas memento ...

  Ponadto zbytnie zachłystywanie się tymi sukcesami spowoduje, że jakiś DEBIL w końcu doprowadzi do organizacji w Polsce igrzysk i wtedy już nie będzie mi do śmiechu ...

  Bo są DEBILE, którym się wydaje, że organizacja wielkiej imprezy sportowej daje możliwość dokonania "skoku cywilizacyjnego", a tymczasem jest ODWROTNIE: najpierw trzeba wykonać SKOK CYWILIZACYJNY, aby potem móc mniej lub bardziej otwarcie rozwalać pieniądze na głupoty ...

  Szef komitetu organizacyjnego Igrzysk w Nagano spalił wszystkie dokumenty i powiedział "gomenasai" ...

  Każda taka impreza to OBRABOWANIE LOKALNEGO NARODU dla kasy WIELKICH WŁAŚCICIELI IDEI ...

  To SKANDAL, że ktoś sobie ZAWŁĄSZCZYŁ proste, ludowe idee, jak piłka nożna, igrzyska olimpijskie. Idee należące do nas, do LUDZI !!!

  I teraz my mamy im za to płacić że nas obrabowali !!!
 • @Ultima Thule 15:43:25
  Tutaj masz rację. DDR-rówki ponoć w ciążę zachodziły przed ważnymi zawodami by zwiększyć wydolność organizmu - potem usuwały. Pływaczki wkładały sobie w miejsce przeznaczone do celów zupełnie innych balony i nadmuchiwano do nich powietrze, by zwiększyć pływalność.
  No cóż, wszędzie są wynaturzenia.
 • @Ultima Thule 15:43:25
  W tym co piszesz jest sporo racji.
 • @zadziwiony 16:18:47
  http://www.youtube.com/watch?v=lWHf1fSCqtc
 • @Ultima Thule 15:43:25
  I teraz po części przyznam rację. Najpierw trzeba pobudować bazę, zgodnie z potrzebami społeczeństwa a jeśli ta baza starczy to organizować imprezę międzynarodową. Tak mamy u nas ze stadionami piłkarskimi po ostatniej imprezie. Stoją obiekty piłki nożnej u nas nie ma bo tych kopaczy należałoby mocno kopnąć tam gdzie słońce nie dochodzi i mamy wielki problem jak je wykorzystać, by strat nie przynosiły. Stadion narodowy będzie trzeba przerobić by służył również dla siatkarzy. Ale tu znowu mamy dobrze, bo w kolejnej dużej imprezie wykorzystamy już posiadane obiekty.

  Zaś najgorsze w tym barachło to politycy, ci przy wszystkim chcieliby się ogrzać, by tylko społeczeństwo na nich zagłosowali. Wykorzystają symbole narodowe, historię, grając patriotów, wykorzystają sport by z chuliganerii okołosportowej "patriotów" zrobić , jak Kaczyński i Ziobro, czy jak wczoraj Tusk, co robił za członkinię fanklubu Stocha. To dobre dla 15 latki co jeszcze nie wie czy chce chłopa, czy tylko popatrzeć na chłopa, a nie dla premiera kraju.
 • @Stara Baba 23:12:15
  //Sport jest wizytówką każdego narodu,//

  Myślałam że kultura.
 • @Katogoria 01:20:26
  Gdzie jest kultura tam jest i sport. Myślałem że tego tłumaczyć nie trzeba!?
 • ...
  aby Stoch to polskie nazwisko?
  A moze niech swiniaka zje z dohtorem nadsenatorem kandydatem na prezydenta wawy euGeniuszem, herbaty narodowej sie napije(koniecznie w towarzstwie łysiejqcego prosiaka czeczeta) i jak zda testy na polskosc made by ne to wtedy sie cieszcie? Bo jeszcze wyjdzie ze Kamil Stoch nie godzien z wami prawdziwymi polakami przebywac..
  Żarty żartami, brawo Kamilu!!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej