Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
913 postów 931 komentarzy

carcinka

carcinka - Reporterka. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

PUBLICYSTA PRAWICOWEGO TYGODNIKA wSIECI O POLSKIEJ RACJI STANU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Lepsza Ukraina banderowska [i gejowska] od moskiewskiej"

  

 

Cały materiał z panelu na blogu CARCINKA STUDIO lub w poprzedniej notce na neon24.pl

www.carcinka.pl

 

KOMENTARZE

 • Ja wiem carcinka,
  że ty tak z dziennikarskiego obowiązku :)
  Ale po co propagować takich pajaców, którzy plotą takie bzdury?
 • @SpiritoLibero 12:19:23
  To bynajmniej wcale nie odosobnione zdanie na prawicy.
 • @carcinka 12:27:04
  ..zgadza się Carcinko...sytuacja na prawicy zaczyna się krystalizować...byleby ludziska założyli te okulary nie za późno..pozdrawiam niepoprawnie

  http://www.youtube.com/watch?v=NDWp0e4G9BQ
 • @trybeus 12:36:40
  http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/819/hqwn.jpg
 • @carcinka 12:27:04
  Taka to i "prawica"...
 • @carcinka 12:42:18
  http://www.demotywuje.pl/photos/771_1304267016.jpg
 • @trybeus 12:48:01
  Nikt nie komentuje w S24 (bo nie po myśli) to sama (tych, którym nie po myśli) komentuję :)

  http://imageshack.com/a/img850/2745/jcnt.jpg
 • A nie?
  Czy ktoś mówiący o sobie, że jest Polakiem woki oddać Ukrainę Rosji tylko dlatego żeby się "odegrać" na banderowcach?
  Odegrać się, to przyłączyć ich do RP i niech to polubią...
 • @carcinka 12:54:05
  ..no bo w każdym kurniku jest inny "trynd" światopogladowy...w Kurniku 24 karmią drób czosnkiem...dlatego może taki drobiowy dysonans poznawczy he he:)))

  http://www.funnypica.com/wp-content/uploads/2012/01/Funny-Chicken-Face-FunnyPica.com_.jpg
 • @Muni 12:59:37
  ..jakie kurna oddać...przecież Ukraina cały czas była pod Rosją...co się zmieniło ? Jakie oddawanie ??

  "Odegrać się, to przyłączyć ich do RP i niech to polubią.."...co Ty Muni popijasz ?? hę

  ...jestem na 100 % przekonany, że Polska nie powinna się wtryniać w te sprawy...sytucja się i tak sama rozwinie...połowa Rosji zostanie w rekach Rosji, a połowa przejmie europejska hasbara...taki scenariusz bodajże był w Jugosławii...ile niewinnych ludzi wyrżnięto, to już niektórzy zapomnieli...tutaj scenariusz jest podobny...należy wygaszać Majdan, tylko, że to już być może wymknęło się spod kontroli...pozdrawiam niepoprawnie
 • @Muni 12:59:37
  Co? Rosół był nieświeży?

  Kto mówi o oddawaniu Rosji Ukrainy na złość banderowcom?
  Z takim sznytem politycznym to sie nadajesz. Do jedynych "patridiotycznych" sił.
 • @trybeus 13:08:22 Jak popieram morderców
  http://carcinka.salon24.pl/565116,publicysta-prawicowego-tygodnika-wsieci-o-polskiej-racji-stanu#comment_8691348
 • @Amarant 16:34:31
  hej ..miastowych niech nie skręca...jeszcze będą przyjeżdżać na wieś po ekologiczny drób...wspomnisz moje słowa...właśnie mam zamiar napisać jakie kurczaki spożywają mieszczuchy ...zgroza ...mieszczuchy po spożyciu na pewno świecą w nocy :)) pozdrawiam niepoprawnie ...

  ps dzieki za galerię :))
 • @trybeus 13:16:12
  Ukraina zawsze była pod Rosją? Historii to chyba cię uczyli tylko w zarysach...
  Dlaczego mamy oddać z wielkim lękiem to, co było nasze 500 lat? Bo nas wyrzucili? To może od razu się rzućmy do morza, bo zanosi się na więcej wyrzucania. Niemcy nam nie popuszczą, bo oni nigdy nie odpuszczają.

  W tych wszystkich rozważaniach o Ukrainie brak finezji.
  Jedni są sparaliżowani lękiem i chcę to wszystko Ruskim oddać, byle się nie wtrącać.
  Inni, od razu chapnęli by pół Ukrainy i to siłą.
  A żeby tak wyrwać to, co było nasze, ale tylko co można łatwo przyswoić, jakieś fragmenty - nikt nie ma takich pomysłów.
  No, przepraszam, ja mam.
 • @SpiritoLibero 13:16:38
  A co proponujesz panie Sptiryt? Nie chcesz oddać Rosji, ale nie chcesz u nich rewolucji i Majdanu. To, co chcesz?
 • Mój komentarz z innego portalu. Z cyklu, jak nie Unia to Korea Pólnocna, albo co gorsza Białoruś! Sic!
  W Polsce żyją tacy, co marzą o powrocie Jaruzelskiego i Gierka, to i na Ukrainie mogą niedługo zatęsknić za Janukowiczem. :))

  Co to za wybór dla Ukraińca, albo Swoboda - bracia Kliczko, albo Janukowicz?

  To tak jakby w Polsce ponownie dać nam do wyboru to, że będą nami zarządzali żydokomuniści podlegli i oddani Moskwie, albo euroentuzjaści powiązani i oddani Brukseli lub Waszyngtonowi, Izraelowi lub Berlinowi. :)))) No bo jak nie Unia to Białoruś, Moskwa albo Korea Północna. (sic!)

  To są takie same wybory, jak kiedyś u nas. Na kogo nie zagłosują, to i tak dobrze nie będzie na Ukrainie. No bo jak nie Unia, to Białoruś albo Korea Północna? Ten Janukowicz doprowadził do tego we wschodniej Ukrainie, że ich przemysł jest zwijany, że powstają miasta widma i bieda szyby, że tzw. ukraińscy oligarchowie rządzą niepodzielnie całą Ukrainą w imię swoich interesów, nie bacząc na biedę i wyzysk we własnym kraju oraz na to, że na Ukrainie rządzi z jednej strony mafia polityczna a z drugiej mafia bandycka. wypisz wymaluj Polska lata 90-te. Janukowicz rządzi tak jak jak u nas swojego czasu Rakowski ze swoimi magikami, który doprowadził Polskę do hiperinflacji, biedy i bezrobocia, a potem przyjdzie Zachód ze "swoim" liberalizmem gospodarczym, czytaj lichwą i geszeftem, i ich uratuje przed biedą i rosyjskim wyzyskiem. :)))))

  A na czym będą sobie gotowali, i co będą sobie wlewali do baków swoich samochodów?

  Może spirytus albo zaczną produkować masowo turbiny Tesli?

  http://prawica.net/37173
 • @Paweł Tonderski 18:41:32
  Zgadzam się z większością wypowiedzi, schemat wydarzeń prawdopodobny, ale czy NAS interesuje co u nich się stanie i gdzie będą biedaszyby? Nie. Nas powinno interesować to, co dotyczy Polski, czyli która z ewentualnych opcji jest dla nas korzystna i jak.
  Tego pytania większość ludzi piszących o Ukrainie nie zadaje. Tak, jakby wstydzili się je zadać.
 • @carcinka 12:27:04
  KIM JEST SKWIECIŃSKI?Warszawa,

  dnia 07.05.2007 r.
  Pan
  Piotr Skwieciński
  Prezes
  Polskiej Agencji Prasowej
  Warszawa
  Szanowny Panie Prezesie,
  Polska Agencja Prasowa powinna służyć Polakom w ich wzajemnym informowaniu się. Informacja powinna opierać się na prawdzie. Niestety, ale jako członek Sejmowej Komisji Skarbu Państwa widzę, że PAP nie spełnia roli przypisanej jej w ustawie jak również w wiarygodności serwisów informacyjnych. Przykładem manipulacji w serwisie informacyjnym PAP niech będzie moja osoba.
  Otóż, w dniu 26.04.2007r. Sąd w błyskawicznym tempie wydał wyrok w sprawie cywilnej, którą wytoczyła mi spółka zagraniczna Eureko BV, w zemście za to, że przeszkodziłem tej małej hochsztaplerskiej spółce przejąć kontrolę nad PZU. W dniu 26.04.2007 r. PAP podała ,,suchą” informację przygotowaną przez Eureko o wygranym procesie ze mną. Nikt z PAP nie zapytał posła na Sejm RP co dalej zamierzam robić w związku z takim orzeczeniem Sądu, jakie jest moje stanowisko w tej sprawie, niestety ale PAP przedstawił tylko punkt widzenia zagranicznej spółki i tylko to co zagraniczna spółka przygotowała dla PAP? Pytam, Panie Prezesie, komu służy PAP – czy interesom hochsztaplerskiej zagranicznej spółce - czy interesom Polaków?
  Panie Prezesie, nie dziwię się, że PAP tak „informuje” opinię publiczną, skoro jedną z najważniejszych osób w PAP jest pan Radosław Gil, były dziennikarz „Super Ekspressu”, o tej gazecie każdy choć trochę przyzwoity Polak wiedział, że tam pracowali ludzie mocno powiązani z UOP i WSI, a wcześniej z SB. Radosław Gil był współautorem artykułu z dn. 12.03.1996 r. w SE o „kulisach” zabójstwa śp. Andrzeja Krzepkowskiego rzecznika Solidarności Ursusa. Artykuł nosił tytuł „Dlaczego zginął”. W tym artykule R. Gil w haniebny sposób wskazuje na przyczynę zabójstwa A. Krzepkowskiego, posługując się obrzydliwą manipulacją medialną. Artykuł ten ukazał się 12.03.1996 r., tj. w dniu, w którym miało dojść do spontanicznego wybuchu załogi Ursusa, przeciwko manipulowaniu śledztwem zabójstwa A. Krzepkowskiego. Od godz. 5.30 rano osoby związane z ówczesna UW rozprowadzały w tym dniu gazetę „Super Ekspress” w zakładach Ursus. Po przeczytaniu tego artykułu z robotników-kolegów Andrzeja „zeszło powietrze”.
  Widocznie taki miał być cel tego artykułu R. Gila. Dziennikarzy tych, w tym R. Gila, którzy byli autorami tego paszkwilu podejrzewam, że mogli współpracować ze zleceniodawcą zabójstwa A. Krzepkowskiego, lub mogli być przez nich manipulowani, bo jak wytłumaczyć, że taki artykuł ukazuje się w tym dniu w którym ma dojść do zamieszek w Ursusie i o tym wiedziały tylko 3 osoby? Od 11. lat trwa mataczenie w śledztwie przez prokuraturę, policję, służby specjalne, tak by chronić mordercę, który jakby był skazany mógłby powiedzieć kto był zleceniodawcą zabójstwa A. Krzepkowskiego. Ważnym świadkiem śledztwa powinien być red. R. Gil, który powinien powiedzieć prawdę na okoliczność napisanego kłamliwego artykułu w SE.
  Rolą niektórych dziennikarzy w sprawie zabójstwa A. Krzepkowskego było poniżanie mojej osoby, jako przewodniczącego „S” Ursusa, jako osoby niewiarygodnej i w tym wszystkim „maczał palce” redaktor R. Gil pisząc tak obrzydliwy i karygodny artykuł o ś.p A. Krzepkowskim. Nie dość że, tym artykułem wyhamował wyjaśnienie prawdy o zabójstwie, to jeszcze zohydził w oczach opinii publicznej nie żyjącego już A. Krzepkowskiego, ,,Solidarność” Ursusa oraz rodzinę A. Krzepkowskiego, która po tym artykule wpadła w depresje szczególnie 75 letnia siostra A. Krzepkowskiego. Z Strony R. Gila nigdy nie usłyszeli słowa przepraszam.
  Panie Prezesie, zatrudniając na tak ważnym stanowisku w PAP-ie Radosława Gila to nic dobrego po tej instytucji nie należy się spodziewać.

  PS. Panie Prezesie, czy w PAP-ie wszyscy dziennikarze są zlustrowani i czy nie ma wśród nich agentów lub pracowników byłego WSI?


  Z poważaniem


  Zygmunt Wrzodak

  Poseł na Sejm RP

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej